Lekarze Lekarz rodzinny lekarz-rodzinny internista wizyty-domowe

Grażyna Wronka

Praktyka Lekarzy Rodzinnych
02-930 Warszawa

Bardzo dobry i kompetentny lekarz.Wzbudza ogromne poczucie bezpieczeństwa i zaufanie.Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie.Polecam

dr Ewa Machuderska-Czerwik

OPTIMA
działkowiczów 20
42-240

Bardzo dobry lekarz wsłuchuje się w to co mówi pacjent .Bardzo życzliwa i troskliwa .Polecam jej gabinet

lekarz Jolanta Sękowska

Stąporków

Pani dr wie o czym mówi, zna się na swojej pracy, a jeśli czegoś nie jest pewna to się do tego przyznaje. Zawsze proponuje szereg badań by potwierdzić swoje spostrzeżenia....

lekarz Ewa Raczyńska

Internista, Lekarz rodzinny

Spółka Partnerska Lekarzy Przychodnia "ZDROWIE" - Anna Graczyk-Duda, Ewa Raczyńska, Andrzej Walorski, Roman Wróbel
ulica Szpitalna 13
49-200 Grodków

prawdziwy lekarz z powołania. Miła wizyta, idealna diagnostyka oraz fachowe rozpoznanie i lecznie. Gorąco polecam. Bardzo dobra lekarka

lekarz Grzegorz Mazur

NZOZ "Rodzina"
ulica Reymonta 60
44-200 Rybnik

Wspaniały lekarz! Kompetentny, uprzejmy, zawsze uśmiechnięty. Kiedy trzeba daje skierowanie na badania lub do specjalisty. Ma czas na rozmowę z pacjentem, potrafi dobrze doradzić, wskazać przyczynę choroby oraz naturalne sposoby zapobiegania lub leczenia- jeżeli jest taka możliwość. Świetny lekarz i widać ze super człowiek - niechętnie polecam z obawy przed wydłużeniem kolejek do gabinetu 😉 A tak na poważnie, to bardzo polecam!

lekarz Robert Steinbach

Centrum Medyczne NZOZ ALMED
ulica Piłsudskiego 32
97-200 Tomaszów Mazowiecki

Najlepszy lekarz rodzinny w Tomaszowie a może nawet w Polsce. Zamiast kończyć to ciągle przychodzą ludzie i każdego przyjmuje do 22 od rana. Uznanie dla Pana doktora.
Opinia dodana przez: Andrzej

dr Aleksander Szpak

Brzeg

Mam b. przykre doswiadczenia z tym lekarzem ,mam 64 lata miazdzycę ,cukrzycę, nadciśnienie , dzień po kwarantannie [mialem cowid} byłem w przychodni u tego Pana i nie dostałem skierowania , na żadne badania, pan doktor obraził się na mnie że wczesniej, bylem u specjalisty kardiologa, który zapisał mi inne leki na cisnienie,bo te zapisane przez p. Szpaka mi już nie pomagały,{bralem 8 lat te same leki] .Oczywiscie nie pomogli mi ...
Opinia dodana przez: marian

lekarz Joanna Zaleska-Zatkalik

Lekarz rodzinny, Wizyty domowe

Centrum Medyczne CMP Wola
Jana Kazimierza 64
01-248 Warszawa

Polecam. Duża empatia i bogate doświadczenie. Od wielu lat korzystam z porad większych i mniejszych i nigdy się nie zawiodłam. Moim zdaniem bardzo dobra diagnostyka.
Opinia dodana przez: kalina

lekarz Marek Banaś

Ban-Med

Muszę przyznać ze Pan Doktor ma ogromne serce podejście do ludzi starszych i służy pomocą każdemu pacjentowi . Pomimo długich kolejek do Pana Doktora dla każdego ma na wizycie usmiech życzliwość i pomoc . Polecam ps. Nie jeden lekarz nie dorasta mu do pięt
Opinia dodana przez: Monia

lekarz Urszula Kostrzewa-Depta

ulica Michałowskiego 26/35
42-200 Częstochowa

Super człowiek na właściwym miejscu. Zawsze otwarty na problemy chętnie wysłucha.

lekarz Magdalena Galant

Kartuzy

Konkretna, miła oby więcej takich lekarzy, dziękuję za pomoc:)

lekarz Dariusz Sawicki

Lekarz medycyny pracy, Internista

BAT.CZWARTAKÓW
Ostrołęka

Lekarz z powołania, potrafi porozumieć się z pacjentem i zrozumieć przyczynę choroby i wyjaśnić co z nami się dzieje. Jeśli znowu znajdę się w potrzebie z pewnością znowu do niego się zarejestruję.

dr n. med. Dugerjav Baansuren

Gastrolog, Gastrolog dziecięcy

Podgórna 4
40-095 Katowice

Bardzo dobry specjalista! Przez wiele lat nie potrafiłam sobie poradzić z bólami kręgosłupa oraz migrenami choć korzystałam z usług wielu fizjoterapeutów, a dzięki zabiegom akupunktury jestem jak nowonarodzona!
Opinia dodana przez: M

lekarz Robert Kleszcz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej KRAK-MEDYK
UŁANÓW 29
31-455 Kraków

Ten człowiek nie powinien leczyć. Z wysoką gorączką kilkudniową i ostrym bólem brzucha zalecił mi dosłownie „kisić kapustę w domu”. Nie zlecił żadnych badań, nie dał lekarstw. Potem okazało się, że mam poważne bakteryjne zapalenie jelit. Od Wygaduje przy tym foliarskie bzdury. Unikać jak ognia!
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Alicja Gromadzka

18-500 Kolno

Byłam tylko kilka razy u tej pani doktor, ale dla mnie jest to wzór lekarza.

lekarz Wincenty Sala

Internista, Lekarz rodzinny

Pielęgniarska Opieka Domowa "PIEL-MED"
ulica Leśmiana 28A
22-500 Hrubieszów

Czytając inne opinie musiałam dodać swoją. Nie rozumiem tych negatywnych ale jak widać to pacjenci, którzy więcej wiedzą od lekarza bo przecież się nie zna na chorobach :-) Proponuję wróżkę i znachora. Ja tam byłam zadowolona, zawsze służy pomocą i dobrą radą. Polecam JAK NAJBARDZIEJ
Opinia dodana przez: Weronika

lekarz Witold Samulski

Ośrodek Zdrowia w Przeciszowie
Długa 1
32-641 Przeciszów

Najgorszy lekarz jakiego znam. Mojej mamie powiedział że ma gwoździa do trumny z podejrzeniem kowidu. Nawet do gabinetu nie chciał przyjąć. Aż przykro się robi że takie paproki i nie douczone osoby.:(

lekarz Jan Schab

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ''MEDIKA''s.c
ks. Tomanka 11
43-400 Cieszyn

Najlepszy lekarz rodzinny w Cieszynie. Bardzo rzetelnie podchodzi do wykonywanego zawodu, kompleksowo podchodzi do problemów każdego pacjenta, poświęcając im bardzo dużo czasu. Zawsze wysłucha pacjenta, dzięki czemu daje poczucie bezpieczeństwa i zaufania. Jest specjalistą z ogromną wiedzą medyczną i doświadczeniem, potrafi postawić trafną diagnozę, zlecić badania, wdrożyć odpowiednie leczenie. Otacza troską swoich pacjentów i ich rodziny. Praca, którą wykonuje daje Panu doktorowi satysfakcję, widać to i czuć w kontaktach międzyludzkich ...
Opinia dodana przez: Pacjentka_a

lekarz Barbara Tabin

Internista, Lekarz medycyny pracy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Nasza Poradnia" Sp. z o. o.
Młodzieżowa 33
41-500 Chorzów

Nie mialem żadnych problemów w kontakcie z Panią doktor, chociaz nie jest Ona lekarzem mojego pierwszego wyboru. Otrzymalem, tak jak chcialem, skierowanie do lekarza specjalisty. W kontakcie poprawna. Zostalem przepytany o inne moje problemu. Ok. Polecam
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Roman Strzeżyk

Internista, Lekarz medycyny pracy

NZOZ "Na Rondzie"
44-240 Żory

Lekarz jest nie ogarnięty, interesuje go wszystko w około tylko nie pacjent, trzeba by się było zdiagnozować według internetu a potem dopiero iść do niego po recepty, mojej mamie odmówił zrobienia zdjęcia rtg, ani nie zalecił żadnych badań widząc że kobieta jest niewydolna oddechowo, poczym po wizycie u innego lekarza który skierował do pulmonologa a ten na badania do szpitala specjalistycznego okazało się że ma guzek w tchawicy...człowiek poświęca wszystko, ...